KONST / Akvareller, Gouacher, Blandtekniker & Teckningar / Teckning 14413502
nr 1441 3502
Teckning
Oidentifierad konstnär. Signerad, Rödkrita, yttermått inklusive ram: 67x51cm
Utrop:
500 kr
Såld:
250 kr
måndag 10 januari 2022
kl 20:41:03
200 kr
150 kr
200 kr (Budbetjänt)